Článek

Skupiny českých hráčů pro ME v Brandenburgu


Publikoval Administrator 25.03. 2015 16:06:01
Kategorie : Mistrovství Evropy ČMBS

Dnes byly publikovány Evropskou billiardovou federací skupiny pro jednotlivé Mistrovství Evropy, které se odehrají v německém Brandenburgu. Čeští hráči narazí na opravdovou špičku Evropy ve všech možných disciplínách.  



ME trojband VS jednotlivci

24.4. 2015 – 26.4. 2015

Skupina K : Bača Miroslav, Melnytschenko (FR), Soinisalo (FI)

Skupina N: Boháč Martin, Hauge (NO), Varga (HU)

Postupuje vítěz, velká šance na postup pro české hráče.





ME trojband VS junioři

24.4. 2015 – 26.4. 2015

Skupina A: Marechal (FR), Kozák Adam, Butora (AT), Muhovic (LU)

Postupují první dva, Adam má rovněž velkou šanci.





ME volná hra MS kadeti

24.4. 2015 – 26.4. 2015

Skupina C: Martory (FR), Ramge (DE) , Dudink (LU), Ettel Milan

Milan bude sbírat zkušenosti, těžká skupina.





ME klubové týmy MS volná hra

24.4. 2015 – 26.4. 2015

Skupina B: Bochum (DE), Amorti (NL), Chlumec nad Cidlinou, Courrieres Sport Billard (FR)

Těžko odhadovat možnosti trojice Hošek Ondřej, Štok Radek, Ettel Milan.





ME jednoband VS

25.4. 2015 – 28.4. 2015

Skupina A: Caudron (BE), Bača Miroslav, Garriga (ES)

Skupina F: Gretillat (CH), Baudoin (FR), Truksa Otakar


Skupina H: Faus Marek, Petit (FR), Mata (ES)

Těžké skupiny pro naše hráče.





ME volná hra junioři VS

26.4. 2015 – 28.4. 2015

Skupina A: van Etten, Henriksen, van Hees, Hošek Ondřej

Skupina B: Jong, Kozák Adam, Chouit, Blondeel S.

Skupina C: Dubois, Bača Adam, Caluwaerts, Blondeel L.


Naši junioři patří k favoritům turnaje.





ME trojband kadeti MS

27.4. 2015 – 28.4. 2015

Skupina C: Godel (FR), Ettel Milan, Garcia (ES), Neyens (BE)

Milan by mohl překvapit, soupeře těžko v této kategorii odhadovat.





ME kádr 47/2 VS

27.4. 2015 – 29.4. 2015

Skupina C: Daske (DE), Careaux (FR), Ziogas Janis

Skupina D: Faus Marek, Florent (FR), van Bochem (NL)

Skupina G: Niessen (BE), Djoubri (FR), Frieda Jan


Velmi těžké skupiny pro naše hráče.





ME trojband MS jednotlivci

28.4. 2015 – 1.5. 2015

Gazdoš Ivo, Hájek Radovan, Kohout Štěpán, Korec Jaroslav, Hudák Jan, Aleš Jan





ME trojband týmy VS

30.4. 2015 – 2.5. 2015

Skupina C: Španělsko (Sanchez, Legazpi), Česko (Boháč Martin, Novák Radek), Belgie B (Caudron, Forthomme)

Skupina smrti :)





ME trojband klubové týmy MS

30.4. 2015 – 3.5. 2015

Kladno – Kohout, Aleš (náhr. Novák), Havířov – Bača M., Gazdoš (náhr. Bača T.)





ME kádr 71/2 VS

1.5. 2015 – 3.5. 2015

Skupina A: Swertz (NL - obhájce titulu), Ziogas Janis, Dessaint (FR)

Skupina B: Faus Marek, Legros (FR), Leppens (BE)

Skupina C: Gerassimulolos (GR), Truksa Otakar, van Silfhout (NL)

Skupina D: Christiani (NL), Daske (DE), Ráček Milan

Skupina F: Gretillat (CH), Florent (FR), Bača Adam


Znovu velmi obtížné skupiny pro naše hráče. Zajímavý bude zápas dvou týmových kolegů z BC Vítkov Eddyho a Marka.

 



Twitter
RSS kanál Twitteru
Youtube
Petice kulečník na OH 2024
Následující zápasy
27. 1. 2019 11 hod.
1.KK Chomutov B vs. Žižkov D

27. 1. 2019 11 hod.
Žižkov F vs. BC LakoPlast D

02. 2. 2019 14 hod.
Žižkov 3B A vs. Poruba 3B

02. 2. 2019 10 hod.
BC Ajeto Nový Bor vs. Žižkov B

Kalendář utkání
<<Leden 2019>>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Zápasy tohoto dne:

12. 01. 2019 14.hod - 8.kolo
Žižkov 3B B 2:6 Žižkov 3B A
12. 01. 2019 14.hod - 8.kolo
Žižkov 3B B 2:6 Žižkov 3B A
12. 01. 2019 13.hod - 7.kolo
Žižkov B 18:0 BC LakoPlast A

Zápasy tohoto dne:

13. 01. 2019 11.hod - 9.kolo
Žižkov D 0:18 DIOSS Nýřany
13. 01. 2019 11.hod - 9.kolo
Jablonec 3B 6:2 Žižkov 3B A
13. 01. 2019 11.hod - 9.kolo
Žižkov 3B B 6:2 AKK Brno 3B

Zápasy tohoto dne:

05. 01. 2019 13.hod - 6.kolo
TJ Sokol Plzeň 15:3 Žižkov A
05. 01. 2019 11.hod - 10.kolo
Žižkov F 08:10 DIOSS Nýřany B

Zápasy tohoto dne:

19. 01. 2019 13.hod - 7.kolo
Žižkov A 4:14 TJ Náchod
19. 01. 2019 10.hod - 10.kolo
BC Ajeto Nový Bor B 7:11 Žižkov E
19. 01. 2019 11.hod - 11.kolo
BK Most C 4:14 Žižkov F

Zápasy tohoto dne:

06. 01. 2019 13.hod - 8.kolo
Žižkov B 8:10 BC LakoPlast B
06. 01. 2019 10.hod - 8.kolo
1.KK Chomutov 8:10 Žižkov C
06. 01. 2019 13.hod - 9.kolo
SK Karambol Praha B 10:8 Žižkov E
06. 01. 2019 11.hod - 8.kolo
BK Most B 10:8 Žižkov D

Zápasy tohoto dne:

20. 01. 2019 10.hod - 9.kolo
1.KK Chomutov Žižkov B
20. 01. 2019 13.hod - 9.kolo
Žižkov C 10:8 BC Ajeto Nový Bor

Zápasy tohoto dne:

27. 01. 2019 11.hod - 10.kolo
1.KK Chomutov B Žižkov D
27. 01. 2019 11.hod - 12.kolo
Žižkov F BC LakoPlast D
DNES
Kompletní kalendář
Komentáře k zápasům
20. 1. 2019 13 hod.
Žižkov C vs. BC Ajeto Nový Bor
publikoval Milan Procházka

19. 1. 2019 13 hod.
Žižkov A vs. TJ Náchod
publikoval Administrator

19. 1. 2019 10 hod.
BC Ajeto Nový Bor B vs. Žižkov E
publikoval Administrator

19. 1. 2019 11 hod.
BK Most C vs. Žižkov F
publikoval Martin Daněk

Rozpis soudcování
Profily hráčů
Nejnovější videa
Sponzoři
Vyhledávání
Anketa
Kde hrajete karambol Vy?
V závodní herně, Ve veřejné herně, V hospodě, Nikde
„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde