Článek

Skupiny českých hráčů pro ME v Brandenburgu


Publikoval Administrator 25.03. 2015 16:06:01
Kategorie : Mistrovství Evropy ČMBS

Dnes byly publikovány Evropskou billiardovou federací skupiny pro jednotlivé Mistrovství Evropy, které se odehrají v německém Brandenburgu. Čeští hráči narazí na opravdovou špičku Evropy ve všech možných disciplínách.  



ME trojband VS jednotlivci

24.4. 2015 – 26.4. 2015

Skupina K : Bača Miroslav, Melnytschenko (FR), Soinisalo (FI)

Skupina N: Boháč Martin, Hauge (NO), Varga (HU)

Postupuje vítěz, velká šance na postup pro české hráče.





ME trojband VS junioři

24.4. 2015 – 26.4. 2015

Skupina A: Marechal (FR), Kozák Adam, Butora (AT), Muhovic (LU)

Postupují první dva, Adam má rovněž velkou šanci.





ME volná hra MS kadeti

24.4. 2015 – 26.4. 2015

Skupina C: Martory (FR), Ramge (DE) , Dudink (LU), Ettel Milan

Milan bude sbírat zkušenosti, těžká skupina.





ME klubové týmy MS volná hra

24.4. 2015 – 26.4. 2015

Skupina B: Bochum (DE), Amorti (NL), Chlumec nad Cidlinou, Courrieres Sport Billard (FR)

Těžko odhadovat možnosti trojice Hošek Ondřej, Štok Radek, Ettel Milan.





ME jednoband VS

25.4. 2015 – 28.4. 2015

Skupina A: Caudron (BE), Bača Miroslav, Garriga (ES)

Skupina F: Gretillat (CH), Baudoin (FR), Truksa Otakar


Skupina H: Faus Marek, Petit (FR), Mata (ES)

Těžké skupiny pro naše hráče.





ME volná hra junioři VS

26.4. 2015 – 28.4. 2015

Skupina A: van Etten, Henriksen, van Hees, Hošek Ondřej

Skupina B: Jong, Kozák Adam, Chouit, Blondeel S.

Skupina C: Dubois, Bača Adam, Caluwaerts, Blondeel L.


Naši junioři patří k favoritům turnaje.





ME trojband kadeti MS

27.4. 2015 – 28.4. 2015

Skupina C: Godel (FR), Ettel Milan, Garcia (ES), Neyens (BE)

Milan by mohl překvapit, soupeře těžko v této kategorii odhadovat.





ME kádr 47/2 VS

27.4. 2015 – 29.4. 2015

Skupina C: Daske (DE), Careaux (FR), Ziogas Janis

Skupina D: Faus Marek, Florent (FR), van Bochem (NL)

Skupina G: Niessen (BE), Djoubri (FR), Frieda Jan


Velmi těžké skupiny pro naše hráče.





ME trojband MS jednotlivci

28.4. 2015 – 1.5. 2015

Gazdoš Ivo, Hájek Radovan, Kohout Štěpán, Korec Jaroslav, Hudák Jan, Aleš Jan





ME trojband týmy VS

30.4. 2015 – 2.5. 2015

Skupina C: Španělsko (Sanchez, Legazpi), Česko (Boháč Martin, Novák Radek), Belgie B (Caudron, Forthomme)

Skupina smrti :)





ME trojband klubové týmy MS

30.4. 2015 – 3.5. 2015

Kladno – Kohout, Aleš (náhr. Novák), Havířov – Bača M., Gazdoš (náhr. Bača T.)





ME kádr 71/2 VS

1.5. 2015 – 3.5. 2015

Skupina A: Swertz (NL - obhájce titulu), Ziogas Janis, Dessaint (FR)

Skupina B: Faus Marek, Legros (FR), Leppens (BE)

Skupina C: Gerassimulolos (GR), Truksa Otakar, van Silfhout (NL)

Skupina D: Christiani (NL), Daske (DE), Ráček Milan

Skupina F: Gretillat (CH), Florent (FR), Bača Adam


Znovu velmi obtížné skupiny pro naše hráče. Zajímavý bude zápas dvou týmových kolegů z BC Vítkov Eddyho a Marka.

 



Twitter
RSS kanál Twitteru
Youtube
Následující zápasy
16. 11. 2019 14 hod.
Billiard club Kladno 3B B vs. Žižkov 3B A

16. 11. 2019 10 hod.
1.KK Chomutov B vs. Žižkov D

16. 11. 2019 14 hod.
Poruba 3B vs. Žižkov 3B B

16. 11. 2019 13 hod.
Žižkov A vs. 1.KK Chomutov

Kalendář utkání
<<Listopad 2019>>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Zápasy tohoto dne:

02. 11. 2019 14.hod - 3.kolo
Žižkov 3B A 8:0 Žižkov 3B B
02. 11. 2019 14.hod - 3.kolo
Žižkov 3B A 8:0 Žižkov 3B B
02. 11. 2019 13.hod - 3.kolo
SK Karambol Praha A 08:10 Žižkov D

Zápasy tohoto dne:

03. 11. 2019 11.hod - 4.kolo
Start Újezdeček 14:4 Žižkov B
03. 11. 2019 13.hod - 4.kolo
Žižkov C BK Most
03. 11. 2019 11.hod - 4.kolo
Žižkov 3B A 8:0 Billiard club Kladno 3B A
03. 11. 2019 11.hod - 4.kolo
Prostějov 3B 8:0 Žižkov 3B B

Zápasy tohoto dne:

16. 11. 2019 13.hod - 5.kolo
Žižkov A 1.KK Chomutov
16. 11. 2019 14.hod - 5.kolo
Billiard club Kladno 3B B Žižkov 3B A
16. 11. 2019 14.hod - 5.kolo
Poruba 3B Žižkov 3B B
16. 11. 2019 10.hod - 4.kolo
1.KK Chomutov B Žižkov D

Zápasy tohoto dne:

17. 11. 2019 11.hod - 5.kolo
DIOSS Nýřany Žižkov C
17. 11. 2019 11.hod - 6.kolo
Jablonec 3B Žižkov 3B A
17. 11. 2019 11.hod - 6.kolo
Havířov 3B Žižkov 3B B
17. 11. 2019 13.hod - 5.kolo
Žižkov B AKK 95 Ronov nad Doubravou

Zápasy tohoto dne:

30. 11. 2019 13.hod - 6.kolo
BC LakoPlast A Žižkov A
30. 11. 2019 11.hod - 5.kolo
Žižkov E BC Ajeto Nový Bor B

Zápasy tohoto dne:

24. 11. 2019 11.hod - 5.kolo
Žižkov D SK Karambol Praha B

Zápasy tohoto dne:

23. 11. 2019 11.hod - 4.kolo
BK Most C Žižkov E
23. 11. 2019 11.hod - 9.kolo
Start Újezdeček 3B MS Žižkov 3B MS

Zápasy tohoto dne:

06. 11. 2019 17.hod - 6.kolo
Žižkov 3B MS 16:2 BC Kladno 3B MS C

Zápasy tohoto dne:

18. 11. 2019 17.hod - 7.kolo
Strahov Chimba Kings 3B MS Žižkov 3B MS

Zápasy tohoto dne:

20. 11. 2019 17.hod - 8.kolo
Žižkov 3B MS SK Petřín 3B MS B
DNES
Kompletní kalendář
Komentáře k zápasům
06. 11. 2019 17 hod.
Žižkov 3B MS vs. BC Kladno 3B MS C
publikoval Administrator

03. 11. 2019 11 hod.
Žižkov 3B A vs. Billiard club Kladno 3B A
publikoval Administrator

03. 11. 2019 11 hod.
Prostějov 3B vs. Žižkov 3B B
publikoval Administrator

03. 11. 2019 11 hod.
Start Újezdeček vs. Žižkov B
publikoval Administrator

Rozpis soudcování
Profily hráčů
Nejnovější videa
Sponzoři
Vyhledávání
Anketa
Kde hrajete karambol Vy?
V závodní herně, Ve veřejné herně, V hospodě, Nikde