Článek

Mistrovství Evropy Brandenburg - den čtvrtý


Publikoval Administrator 28.04. 2015 00:05:46
Kategorie : Mistrovství Evropy Německo

Fantasticky rozjetý turnaj mají junioři Adam Kozák a Ondra Hošek. Oba zítra od 9:00 hrají semifinále turnaje juniorů ve volné hře. Soupeři jim budou Sam van Etten a Ferry Jong.

Dnes se dohrávaly v tomto turnaji dvě kola skupin. Suverénně si zajistil postup Adam Bača, který bez ztráty bodu a GP 50 byl druhým nasazeným hned po prvním Ferry Jongem, který zahrál GP 125. Ondra Hošek měl famozní den. Oba své zápasy zahrál na drc a skupinu A vyhrál na průměr před Henriksenem a až třetí byl favorit Sam van Etten. Ten si postup zajistil díky tomu, že dva nejlepší ze třetích míst šli do čtvrtfinále také. Adam Kozák obsadil ve skupině druhé místo za Ferry Jongem.

Ve čtvrtfinále narazil Adam Kozák na Dána Henriksena. Soupeř začal dobře, dostal se do americké série, pak ale vynechal lehký strk, Kozákovi nechal ideální pozici a ten sérií 294 zápas dohrál. Ondra Hošek hrál s Francouzem Duboisem. Partie byla od začátku těžká a čekalo se, kdo si jako první koule sehraje. To se povedlo až v 10. náběhu Ondrovi, který zápas sérií 236 dohrál. Jasně nejhorší los dostal Bača, na kterého čekal nejlepší junior součastnosti Sam van Etten. Holanďan se sice na turnaji velice trápil, ale bylo jasné, že pod přípravou Patricka Niessena bude Sam ve čtvrtfinále silný. A to se potvrdilo. Pro Baču to byla naprostá paralera z před dvou let. Stejně jako tento rok vyhrál skupinu, ve čtvrtfinále dostal soupeře až ze třetího místa, shodou okolností Holanďana a ten mu zahrál partii na drc. Van Etten sice zápas na drc nesehrál, ale od začátku bylo jasné, kdo bude kralovat v partii. Bača se vůbec nedostal do hry, volil těžké strky, které samozřejmě vynechával a po zásluze se s jedním průměrem rozloučil s juniorskou kariérou. Sam va Etten byl celý turnaj absolutně mimo, Bača mu ovšem nabídl pomocnou ruku, aby se rozehrál.

Výsledky volné hry juniorů

Marek Faus obsadil v jednobandu konečné osmé místo, což je nejlepší umístění našeho hráče na ME. Marek postoupil ze skupiny, když porazil Španěla Esteve Matu. Marek hrál velmi dobře, po skupině mel GP 11,76 a byl třetí nasazený do čtvrtfinále. Tam na něj čekal Nicolas Gerrasimupolos, který postoupil z obtížné skupiny Leppens, de Bruijn. Partie to byla velmi těžká a nakonec ji lépe zvládl Nicolas, když porazil Fause 120:92 na 20.

Zítra od 9:00 je na programu semifinále, ve kterém se utkají Villiers s Caudronem a Kahofer s Gerassimupoulosen.

Výsledky jednobandu

Milan Ettel dnes odehrál své tři skupinové zápasy v turnaji kadetů v trojbandu. Milan předvedl velmi pěkný výkon, bohužel první dva zápasy prohrál. Ve třetím sice porazil Belgičana a tím měli tři hráči ve skupině dva body, ale Milan vlivem nižšího GP obsadil konečné třetí místo. Chybělo mu 7 kvart. Milan obsadí konenčé 10. místo. Budu se opakovat, ale Milan má věechno před sebou a na premiéru to byl super výkon.

Výsledky trojbandu kadetů

Dnes v 18:00 začal turnaj v kádru 47/2. Nejprve do turnaje vstoupil Janis Ziogas. Janis byl nervozní a zápas s Francouzem Careauxem jasně prohrál. Od 21:00 hrál Jan Frieda s Brahimem Djoubrim. Djoubri sice začal dobře sérií přes 100, pak ale přestal hrát a Honza pomalu dotahoval. Pomohla mu k tomu série 80. V závěru byl ale sijnější Francouz a v 11. náběhu partii ukončil. Zítra vstupuje do turnaje Marek Faus, na kterého čeká Florent. Zítra se odehrají všechny zápasy skupinové části.

Výsledky kádru 47/2

Zítra se dohraje jednoband, volná hra juniorů a trojband kadetů. Startuje trojband jednotlivců na malém stole s početnou českou účastí. Do turnaje zasáhnou Ivo Gazdoš, Radek Hájek, Štěpán Kohout, Jan Hudák, Jan Aleš, Jaroslva Korec a Libor Bača.

Fotogalerie čtvrtého dneTwitter
Youtube
Následující zápasy
Kalendář utkání
<<Květen 2024>>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
DNES
Kompletní kalendář
Komentáře k zápasům
13. 4. 2024 11 hod.
Ústí n/L C vs. Žižkov C
publikoval Martin Daněk

06. 4. 2024 11 hod.
Žižkov D vs. Ústí n/L E
publikoval Martin Daněk

02. 4. 2024 17 hod.
Žižkov 3B MS vs. TJ Sokol Plzeň 3B MS
publikoval Administrator

30. 3. 2024 13 hod.
Žižkov C vs. 1.KK Chomutov
publikoval Administrator

Rozpis soudcování
Profily hráčů
Nejnovější videa
Sponzoři
Vyhledávání
Anketa
Kde hrajete karambol Vy?
V závodní herně, Ve veřejné herně, V hospodě, Nikde