Článek

Kvalifikace ME klubových týmů v TD


Publikoval Administrator 24.02. 2017 13:32:52
Kategorie : Mistrovství Evropy

O tomto víkendu se na třech místech odehraje kvalifikační část Mistrovství Evropy týmů v technických disciplínách.

Kvalifikace se účastní i náš tým BC Vítkov B ve složení Adam Bača, Adam Kozák a Janis Ziogas. Náš tým cestuje do německé Bochumi.

Kromě silného domácího celku DBC Bochum (van Etten, Nockemann, Havlik) na naše hráče čekají neméně silné francouzské týmy Oissel (Kahofer, Petit, Legros) a Andrernos (Baudion, Connesson Gerassimupoulos, Picart).

Výsledky najdete zde:

http://www.dbc-bochum.de/

Hraje se tradičně kádr 47/2 do 250, kádr 71/2 do 200 a jednoband do 120-ti bodů.

Další kvalifikační skupiny se odehrají ve francouzských městech Chartres a Soissons. Postup do finále, které se odehraje 7. - 9. dubna v Praze a je do něj přímo nasazen obhájce titulu BC Vítkov, si zajistí vítězové skupin plus dva nejlepší týmy ze druhých míst.



Kvalikační skupinu z Soissons můžete sledovat po celou sobotu a neděli zdarma živě na Kozoom



Složení zbylých skupin:



Skupina B Chartres:

Chartres (Fr): Gretillat, Gérimont, Justice, Girard, Pariot, Kassoul

Coral Colon (Es): Espinasa, Mas, Jimenez, Barrientos, Gonzales, Moya

CBVN (CH): Giacomini, Rech, Voegtlin

Ecully (FR): Le Roy, Vendittelli, Zoppi, Guenet

info www.billard-chartres.fr



Skupina C Soissons:

Soissons (FR): Careaux, Mata, Remond, Dupont, Boudoux, Moley

ABC Merklinde (DE): Pöther, Dömer, Klein, Jong

Eldense (ES): Albert Tornero, Gomez Gil, Lacarcel, Gil, Albert Vidal

Ronchin (FR): JF Florent, Djoubri, Villiers, Dessaint, J.Florent, Fréville.



Výsledky


Přidej komentář ke článku

Twitter
RSS kanál Twitteru
Následující zápasy
28. 10. 2017 14 hod.
Ekvita Kladno 3B A vs. Žižkov 3B B

28. 10. 2017 14 hod.
Žižkov 3B A vs. Poruba 3B

28. 10. 2017 13 hod.
Žižkov B vs. 1.KK Chomutov

29. 10. 2017 13 hod.
Žižkov C vs. Start Újezdeček B

Kalendář utkání
<<Říjen 2017>>
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Zápasy tohoto dne:

14. 10. 2017 13.hod - 3.kolo
TJ Sokol Plzeň 6:12 Žižkov A
14. 10. 2017 11.hod - 3.kolo
BK Most 16:0 Žižkov E

Zápasy tohoto dne:

15. 10. 2017 13.hod - 4.kolo
BC LakoPlast A 4:14 Žižkov A
15. 10. 2017 11.hod - 3.kolo
DIOSS Nýřany 10:8 Žižkov D
15. 10. 2017 13.hod - 3.kolo
1.KK Chomutov Žižkov C
15. 10. 2017 13.hod - 3.kolo
BC Ajeto Nový Bor 10:08 Žižkov B
15. 10. 2017 11.hod - 2.kolo
Žižkov F 1.KK Chomutov B

Zápasy tohoto dne:

01. 10. 2017 13.hod - 2.kolo
Žižkov B 8:10 Žižkov C
01. 10. 2017 13.hod - 2.kolo
Žižkov B 10:08 Žižkov C

Zápasy tohoto dne:

28. 10. 2017 13.hod - 3.kolo
Žižkov B 1.KK Chomutov
28. 10. 2017 14.hod - 5.kolo
Ekvita Kladno 3B A Žižkov 3B B
28. 10. 2017 14.hod - 4.kolo
Žižkov 3B A Poruba 3B

Zápasy tohoto dne:

29. 10. 2017 13.hod - 4.kolo
Žižkov C Start Újezdeček B
29. 10. 2017 11.hod - 5.kolo
Žižkov 3B A Vital sport 3B

Zápasy tohoto dne:

08. 10. 2017 11.hod - 2.kolo
Žižkov E 6:12 TJ Sokol Plzeň B
08. 10. 2017 11.hod - 3.kolo
Ekvita Kladno 3B A 6:2 Žižkov 3B A
08. 10. 2017 11.hod - 4.kolo
Žižkov 3B B 6:2 Prostějov 3B

Zápasy tohoto dne:

07. 10. 2017 11.hod - 2.kolo
Žižkov D 6:12 BK Most
07. 10. 2017 14.hod - 3.kolo
Žižkov 3B B 6:2 AKK Brno 3B
DNES
Kompletní kalendář
Komentáře k zápasům
15. 10. 2017 13 hod.
BC LakoPlast A vs. Žižkov A
publikoval Administrator

15. 10. 2017 13 hod.
BC Ajeto Nový Bor vs. Žižkov B
publikoval Vlasta Kahoun

15. 10. 2017 11 hod.
DIOSS Nýřany vs. Žižkov D
publikoval Administrator

14. 10. 2017 13 hod.
TJ Sokol Plzeň vs. Žižkov A
publikoval Administrator

Rozpis soudcování
Profily hráčů
Nejnovější videa
Sponzoři
Vyhledávání
Anketa
Kde hrajete karambol Vy?
V závodní herně, Ve veřejné herně, V hospodě, Nikde
Využijte při cvičení doplňky Nutrend a vaše tělo vám bude vděčné.