Článek

Kvalifikace ME klubových týmů v TD


Publikoval Administrator 24.02. 2017 13:32:52
Kategorie : Mistrovství Evropy

O tomto víkendu se na třech místech odehraje kvalifikační část Mistrovství Evropy týmů v technických disciplínách.

Kvalifikace se účastní i náš tým BC Vítkov B ve složení Adam Bača, Adam Kozák a Janis Ziogas. Náš tým cestuje do německé Bochumi.

Kromě silného domácího celku DBC Bochum (van Etten, Nockemann, Havlik) na naše hráče čekají neméně silné francouzské týmy Oissel (Kahofer, Petit, Legros) a Andrernos (Baudion, Connesson Gerassimupoulos, Picart).

Výsledky najdete zde:

http://www.dbc-bochum.de/

Hraje se tradičně kádr 47/2 do 250, kádr 71/2 do 200 a jednoband do 120-ti bodů.

Další kvalifikační skupiny se odehrají ve francouzských městech Chartres a Soissons. Postup do finále, které se odehraje 7. - 9. dubna v Praze a je do něj přímo nasazen obhájce titulu BC Vítkov, si zajistí vítězové skupin plus dva nejlepší týmy ze druhých míst.



Kvalikační skupinu z Soissons můžete sledovat po celou sobotu a neděli zdarma živě na Kozoom



Složení zbylých skupin:



Skupina B Chartres:

Chartres (Fr): Gretillat, Gérimont, Justice, Girard, Pariot, Kassoul

Coral Colon (Es): Espinasa, Mas, Jimenez, Barrientos, Gonzales, Moya

CBVN (CH): Giacomini, Rech, Voegtlin

Ecully (FR): Le Roy, Vendittelli, Zoppi, Guenet

info www.billard-chartres.fr



Skupina C Soissons:

Soissons (FR): Careaux, Mata, Remond, Dupont, Boudoux, Moley

ABC Merklinde (DE): Pöther, Dömer, Klein, Jong

Eldense (ES): Albert Tornero, Gomez Gil, Lacarcel, Gil, Albert Vidal

Ronchin (FR): JF Florent, Djoubri, Villiers, Dessaint, J.Florent, Fréville.



Výsledky


Přidej komentář ke článku

Twitter
RSS kanál Twitteru
Následující zápasy
07. 1. 2018 10 hod.
BC LakoPlast B vs. Žižkov C

07. 1. 2018 13 hod.
Žižkov B vs. Harcov Liberec

09. 1. 2018 17 hod.
Žižkov E vs. Žižkov D

09. 1. 2018 17 hod.
Žižkov E vs. Žižkov D

Kalendář utkání
<<Prosinec 2017>>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Zápasy tohoto dne:

10. 12. 2017 10.hod - 7.kolo
BC LakoPlast B 11:7 Žižkov B
10. 12. 2017 11.hod - 9.kolo
Prostějov 3B 0:8 Žižkov 3B A
10. 12. 2017 11.hod - 9.kolo
Žižkov 3B B 3:5 BC LakoPlast 3B

Zápasy tohoto dne:

09. 12. 2017 11.hod - 7.kolo
SK Petřín Plzeň 12:6 Žižkov C
09. 12. 2017 14.hod - 8.kolo
Žižkov 3B B Ekvita Kladno 3B B
09. 12. 2017 14.hod - 8.kolo
AKK Brno 3B 0:8 Žižkov 3B A

Zápasy tohoto dne:

03. 12. 2017 11.hod - 6.kolo
Žižkov D 16:2 SK Petřín Plzeň B

Zápasy tohoto dne:

02. 12. 2017 10.hod - 5.kolo
BC Ajeto Nový Bor B 13:5 Žižkov F
DNES
Kompletní kalendář
Komentáře k zápasům
10. 12. 2017 10 hod.
BC LakoPlast B vs. Žižkov B
publikoval Vlasta Kahoun

10. 12. 2017 11 hod.
Prostějov 3B vs. Žižkov 3B A
publikoval Administrator

10. 12. 2017 11 hod.
Žižkov 3B B vs. BC LakoPlast 3B
publikoval Administrator

09. 12. 2017 11 hod.
SK Petřín Plzeň vs. Žižkov C
publikoval Milan Procházka

Rozpis soudcování
Profily hráčů
Nejnovější videa
Sponzoři
Vyhledávání
Anketa
Kde hrajete karambol Vy?
V závodní herně, Ve veřejné herně, V hospodě, Nikde
Využijte při cvičení doplňky Nutrend a vaše tělo vám bude vděčné.