Článek

Mistrovství Evropy Brandenburg an der Havel 2017 - skupiny


Publikoval Administrator 13.03. 2017 17:58:26
Kategorie : Mistrovství Evropy

Sportovní ředitel CEB Jean-Pierre Guiraud zveřejnil rozdělení hráčů do jednotlivých skupin v různých disciplínách, které jsou na programu na letošním Mistrovství Evropy v německém Brandenburgu.

Pojďme se podívat jaký los mají naši reprezentanti:



Trojband jednotlivci velký stůl:

Skupina A:

SAYGINER Semih (TR)

ROUX Jean-christophe (FR)

KOHOUT Štěpán



Skupina O:

ANDERSEN Thomas (DK)

BOHÁČ Martin

IIBER Lars-harald (NOR)



Skupina P:

NOVÁK Radek

FERREIRA Joao Pedro (PT)

TONOJAN Dawid (PL)



Trojband junioři:

Skupina C:

LOWE Tom (DE)

DE KOK Joey (NL)

ETTEL Milan 

TREMOULIS Ales (GR)



Jednoband:

Skupina G:

FAUS Marek

CUENCA Raul (ES)

STEINBERGER Dieter (DE)



Skupina H:

GRETILLAT Xavier (CH)

LEPPENS Eddy (BE)

BAČA Adam



Kádr 47/2:

Skupina A:

GRETILLAT Xavier (CH)

RIEDEL Arnd (DE)

KOZÁK Adam



Skupina H:

FAUS Marek

GERIMONT Willy (FR)

SZOLNOKI Tamas (HU)



Trojband kadetů:

Skupina B:

ETTEL Milan 

PARENT Dylan (BE)

GASPARI Jan (DE)



Trojband jednotlivci malý stůl:

Skupina C:

HUDÁK Jan

TEMPELERS Bryan

VERHOEF Adri

LENZ Ralf



Skupina D:

MERCKX Eddy

KOREC Jaroslav

OBORIL Robert

SCHUBERT Karsten



Skupina E:

ESVELT Gertjan

MONNISSEN Mathy

BAČA Miroslav

UYMAZ Birol



Skupina G:

SZIVACZ Herbert

BASTOS Jorge

VAN DEN BERGH Leo

KOHOUT Štěpán



Skupina H:

RÖDEL Steffen

STOJICEVIC Daniela

AUER János

ALEŠ Jan



Skupina K:

GAZDOŠ Ivo

MOHSSEN Hamed

CORNIL Pascal

STEINBERGER Monika



Skupina N:

GREWE Günter

MEUSEN Wilco

HÁJEK Radovan

ZIELEMANS Roy



Trojband národní týmy velký stůl:

Skupina C:

Turecko - Tasdemir, Capak

Česká republika - Novák, Boháč

Belgie B - Leppens, van Havere



Trojband klubové týmy malý stůl:

Skupina D:

SV 1899 Altenweddingen 2

Cercle de Billard Dudelange

DBC De Leug

AKK Brno



Skupina E:

Billard Club 5 Quilles

TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou

BSK FAVORITEN

SV Lok Staßfurt



Skupina F:

BC Havirov

Académie de Billard Luxembourg

1. Pottendorfer BSK

Maaslandse BA 2



Skupina G:

Betty Boop

Académie de Billard Luxembourg

BK Ekvita Kladno

GW Paderborn



Kádr 71/2:

Skupina B:

CHRISTIANI Dave (NL)

ZIOGAS Janis

GERIMONT Willy (FR)



Skupina E:

BAČA Adam

FLORENT Jean-françois (FR)

CEROVSEK Gerold (AUT)



Skupina F:

GERASSIMOPOULOS Nikolaos (GR)

VAN SILFHOUT Michel (NL)

KOZÁK Adam



Skupina H:

FAUS Marek

KAHOFER Arnim (AUT)

SZOLNOKI Tamas (HU)





Skupiny pro trojband jednotlivců MS a trojband klubových týmů MS zatím nebyly zveřejněny.



Kompletní rozdělení hráčů do skupin najdete zde:

http://registration.eurobilliard.org/events/european-championships-2017-1.html

 


Přidej komentář ke článku

Twitter
RSS kanál Twitteru
Následující zápasy
24. 9. 2017 11 hod.
Žižkov 3B A vs. SC Billard Centrum Praha 3B

24. 9. 2017 11 hod.
Jablonec 3B vs. Žižkov 3B B

30. 9. 2017 13 hod.
Žižkov A vs. Loko Trutnov

01. 10. 2017 13 hod.
Žižkov B vs. Žižkov C

Kalendář utkání
<<Září 2017>>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Zápasy tohoto dne:

09. 09. 2017 13.hod - 1.kolo
Žižkov A 8:10 Start Újezdeček

Zápasy tohoto dne:

30. 09. 2017 13.hod - 2.kolo
Žižkov A Loko Trutnov

Zápasy tohoto dne:

10. 09. 2017 10.hod - 1.kolo
Harcov Liberec 04:14 Žižkov B
10. 09. 2017 13.hod - 1.kolo
Žižkov C 12:6 BC LakoPlast B

Zápasy tohoto dne:

21. 09. 2017 17.hod - 1.kolo
Žižkov 3B A Žižkov 3B B
21. 09. 2017 17.hod - 1.kolo
Žižkov 3B A Žižkov 3B B

Zápasy tohoto dne:

24. 09. 2017 11.hod - 2.kolo
Jablonec 3B Žižkov 3B B
24. 09. 2017 11.hod - 2.kolo
Žižkov 3B A SC Billard Centrum Praha 3B

Zápasy tohoto dne:

20. 09. 2017 17.hod - 1.kolo
Žižkov D Žižkov E
20. 09. 2017 17.hod - 1.kolo
Žižkov D Žižkov E

Zápasy tohoto dne:

16. 09. 2017 10.hod - 1.kolo
BC LakoPlast C 4:14 Žižkov F
DNES
Kompletní kalendář
Komentáře k zápasům
16. 9. 2017 10 hod.
BC LakoPlast C vs. Žižkov F
publikoval Administrator

10. 9. 2017 10 hod.
Harcov Liberec vs. Žižkov B
publikoval Vlasta Kahoun

10. 9. 2017 13 hod.
Žižkov C vs. BC LakoPlast B
publikoval Administrator

09. 9. 2017 13 hod.
Žižkov A vs. Start Újezdeček
publikoval Administrator

Rozpis soudcování
Profily hráčů
Nejnovější videa
Sponzoři
Vyhledávání
Anketa
Kde hrajete karambol Vy?
V závodní herně, Ve veřejné herně, V hospodě, Nikde
Kvalitní proteiny jsou nezbytné pro správné a zdravé posilování.