Článek

Kvalifikace ME v technických disciplínách - ANAG postupuje


10. 2. 2013
Kategorie : Mistrovství Evropy

ANAG tým ve složení Marek Faus, Pavel Böhm a Janis Ziogas vyhrál kvalifikační skupinu C, která se odehrála ve francouzském Ronchin. Naši hráči porazili španělský tým Idella 4:2, domácí Ronchin 4:2 a holandský Leiden 6:0, což jim zaručuje jistý postup do dubnovém finále. Dalšími postupujícímu jsou týmy DBC Bochum, Andernos, Etikon a Ronchin. K těmto pěti týmům přibyde pořadatel finále francouzský tým Soissons.



Složení finálových skupin by mělo vypadat následovně :

Skupina A: Soissons, Etikon, Ronchin

Skupina B: Bochum, Anag, Andernos



Nejlepší výkony z kvalifikačních skupin:

47/2 - GP: 93,75 Henri Tilleman, NJP: 250,00 Henri Tilleman, série 250 Henri Tilleman

71/2 - GP: 30,00 Thomas Nockemann , NJP: 100,00 Jean Florent, série 198 Jean Florent

1B - GP: 18,94 Fabian Blondeel, NJP: 24,00 Fabian Blondeel, série 81 Fabian Blondeel



Výsledky skupiny A

Výsledky skupiny B

Výsledky skupiny C



Twitter
RSS kanál Twitteru
Youtube
Následující zápasy
23. 11. 2019 11 hod.
Start Újezdeček 3B MS vs. Žižkov 3B MS

23. 11. 2019 11 hod.
BK Most C vs. Žižkov E

24. 11. 2019 11 hod.
Žižkov D vs. SK Karambol Praha B

30. 11. 2019 13 hod.
BC LakoPlast A vs. Žižkov A

Kalendář utkání
<<Listopad 2019>>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Zápasy tohoto dne:

02. 11. 2019 14.hod - 3.kolo
Žižkov 3B A 8:0 Žižkov 3B B
02. 11. 2019 14.hod - 3.kolo
Žižkov 3B A 8:0 Žižkov 3B B
02. 11. 2019 13.hod - 3.kolo
SK Karambol Praha A 08:10 Žižkov D

Zápasy tohoto dne:

03. 11. 2019 11.hod - 4.kolo
Start Újezdeček 14:4 Žižkov B
03. 11. 2019 13.hod - 4.kolo
Žižkov C 8:10 BK Most
03. 11. 2019 11.hod - 4.kolo
Žižkov 3B A 8:0 Billiard club Kladno 3B A
03. 11. 2019 11.hod - 4.kolo
Prostějov 3B 8:0 Žižkov 3B B

Zápasy tohoto dne:

16. 11. 2019 13.hod - 5.kolo
Žižkov A 16:2 1.KK Chomutov
16. 11. 2019 14.hod - 5.kolo
Billiard club Kladno 3B B 0:8 Žižkov 3B A
16. 11. 2019 14.hod - 5.kolo
Poruba 3B 4:4 Žižkov 3B B
16. 11. 2019 10.hod - 4.kolo
1.KK Chomutov B 10:08 Žižkov D

Zápasy tohoto dne:

17. 11. 2019 11.hod - 5.kolo
DIOSS Nýřany Žižkov C
17. 11. 2019 11.hod - 6.kolo
Jablonec 3B 3:5 Žižkov 3B A
17. 11. 2019 11.hod - 6.kolo
Havířov 3B 8:0 Žižkov 3B B
17. 11. 2019 13.hod - 5.kolo
Žižkov B 6:12 AKK 95 Ronov nad Doubravou

Zápasy tohoto dne:

30. 11. 2019 13.hod - 6.kolo
BC LakoPlast A Žižkov A
30. 11. 2019 11.hod - 5.kolo
Žižkov E BC Ajeto Nový Bor B

Zápasy tohoto dne:

24. 11. 2019 11.hod - 5.kolo
Žižkov D SK Karambol Praha B

Zápasy tohoto dne:

23. 11. 2019 11.hod - 4.kolo
BK Most C Žižkov E
23. 11. 2019 11.hod - 9.kolo
Start Újezdeček 3B MS Žižkov 3B MS

Zápasy tohoto dne:

06. 11. 2019 17.hod - 6.kolo
Žižkov 3B MS 16:2 BC Kladno 3B MS C

Zápasy tohoto dne:

18. 11. 2019 17.hod - 7.kolo
Strahov Chimba Kings 3B MS 6:12 Žižkov 3B MS

Zápasy tohoto dne:

20. 11. 2019 17.hod - 8.kolo
Žižkov 3B MS SK Petřín 3B MS B
DNES
Kompletní kalendář
Komentáře k zápasům
18. 11. 2019 17 hod.
Strahov Chimba Kings 3B MS vs. Žižkov 3B MS
publikoval Administrator

17. 11. 2019 11 hod.
Jablonec 3B vs. Žižkov 3B A
publikoval Administrator

17. 11. 2019 11 hod.
Havířov 3B vs. Žižkov 3B B
publikoval Administrator

17. 11. 2019 13 hod.
Žižkov B vs. AKK 95 Ronov nad Doubravou
publikoval Administrator

Rozpis soudcování
Profily hráčů
Nejnovější videa
Sponzoři
Vyhledávání
Anketa
Kde hrajete karambol Vy?
V závodní herně, Ve veřejné herně, V hospodě, Nikde