Žebříček hráčů sezony 2013/2014 podle:

PořadíJménoPočet zápasůSérieNJPGP
1Adam Bača120983.3383.33
2Vlastimil Kahoun1323583.3327.16
3Martin Vrabec1622062.5020.79
4Zdeněk Horn89825.0017.34
5Libor Bača28821.0015.63
6Petr Křivánek1110124.0013.72
7Milan Procházka610628.5712.52
8Josef Landa1311613.4012.00
9Pavel Faltys15311.8011.80
10Karel Verner1210316.6610.40
11Rudolf Vápeník1411219.238.90
12Miroslav Krahulík8389.605.77
13Peter Šramel7285.765.09
14Jan Večeřa3256.004.84
15Petr Klusáček7326.163.80
16Petr Radkovský2112.522.24
17Jan Kohoutek171.601.60
PořadíJménoPočet zápasůSérieNJPGP
1Otakar Truksa1117350.0035.71
2Adam Bača415866.6626.66
3Vladimír Hambálek107133.3318.21
4Zdeněk Horn88116.6611.38
5Pavel Faltys14710.9310.93
6Josef Landa155222.8510.42
7Petr Křivánek116620.009.96
8Martin Vrabec146316.669.88
9Vlastimil Kahoun137916.109.73
10Karel Verner125414.287.12
11Rudolf Vápeník144312.507.01
12Miroslav Krahulík9479.257.00
13Libor Bača2339.606.97
14Milan Procházka63612.506.83
15Peter Šramel7214.843.75
16Jan Večeřa3203.763.74
17Jan Kohoutek1113.503.50
18Petr Klusáček7213.803.21
19Petr Radkovský2142.722.62
PořadíJménoPočet zápasůSérieNJPGP
1Otakar Truksa118937.5016.74
2Adam Bača39521.4212.38
3Vladimír Hambálek105812.509.96
4Miroslav Krahulík1207.337.33
5Josef Landa2128.196.20
PořadíJménoPočet zápasůSérieNJPGP
1Adam Bača45611.119.42
2Otakar Truksa164820.009.36
3Vladimír Hambálek94012.506.55
4Josef Landa16236.254.27
5Vlastimil Kahoun13285.263.74
6Martin Vrabec14435.933.73
7Miroslav Krahulík9174.803.58
8Pavel Faltys1313.403.40
9Petr Křivánek11294.303.35
10Zdeněk Horn8204.552.98
11Rudolf Vápeník14133.452.72
12Karel Verner12344.452.54
13Jan Večeřa3122.602.50
14Milan Procházka6163.502.44
15Libor Bača2142.452.07
16Peter Šramel7182.001.85
17Petr Klusáček7112.401.81
18Petr Radkovský261.481.36
19Jan Kohoutek151.111.11
Twitter
RSS kanál Twitteru
Youtube
Následující zápasy
16. 11. 2019 14 hod.
Billiard club Kladno 3B B vs. Žižkov 3B A

16. 11. 2019 10 hod.
1.KK Chomutov B vs. Žižkov D

16. 11. 2019 14 hod.
Poruba 3B vs. Žižkov 3B B

16. 11. 2019 13 hod.
Žižkov A vs. 1.KK Chomutov

Kalendář utkání
<<Listopad 2019>>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Zápasy tohoto dne:

02. 11. 2019 14.hod - 3.kolo
Žižkov 3B A 8:0 Žižkov 3B B
02. 11. 2019 14.hod - 3.kolo
Žižkov 3B A 8:0 Žižkov 3B B
02. 11. 2019 13.hod - 3.kolo
SK Karambol Praha A 08:10 Žižkov D

Zápasy tohoto dne:

03. 11. 2019 11.hod - 4.kolo
Start Újezdeček 14:4 Žižkov B
03. 11. 2019 13.hod - 4.kolo
Žižkov C BK Most
03. 11. 2019 11.hod - 4.kolo
Žižkov 3B A 8:0 Billiard club Kladno 3B A
03. 11. 2019 11.hod - 4.kolo
Prostějov 3B 8:0 Žižkov 3B B

Zápasy tohoto dne:

16. 11. 2019 13.hod - 5.kolo
Žižkov A 1.KK Chomutov
16. 11. 2019 14.hod - 5.kolo
Billiard club Kladno 3B B Žižkov 3B A
16. 11. 2019 14.hod - 5.kolo
Poruba 3B Žižkov 3B B
16. 11. 2019 10.hod - 4.kolo
1.KK Chomutov B Žižkov D

Zápasy tohoto dne:

17. 11. 2019 11.hod - 5.kolo
DIOSS Nýřany Žižkov C
17. 11. 2019 11.hod - 6.kolo
Jablonec 3B Žižkov 3B A
17. 11. 2019 11.hod - 6.kolo
Havířov 3B Žižkov 3B B
17. 11. 2019 13.hod - 5.kolo
Žižkov B AKK 95 Ronov nad Doubravou

Zápasy tohoto dne:

30. 11. 2019 13.hod - 6.kolo
BC LakoPlast A Žižkov A
30. 11. 2019 11.hod - 5.kolo
Žižkov E BC Ajeto Nový Bor B

Zápasy tohoto dne:

24. 11. 2019 11.hod - 5.kolo
Žižkov D SK Karambol Praha B

Zápasy tohoto dne:

23. 11. 2019 11.hod - 4.kolo
BK Most C Žižkov E
23. 11. 2019 11.hod - 9.kolo
Start Újezdeček 3B MS Žižkov 3B MS

Zápasy tohoto dne:

06. 11. 2019 17.hod - 6.kolo
Žižkov 3B MS 16:2 BC Kladno 3B MS C

Zápasy tohoto dne:

18. 11. 2019 17.hod - 7.kolo
Strahov Chimba Kings 3B MS Žižkov 3B MS

Zápasy tohoto dne:

20. 11. 2019 17.hod - 8.kolo
Žižkov 3B MS SK Petřín 3B MS B
DNES
Kompletní kalendář
Komentáře k zápasům
06. 11. 2019 17 hod.
Žižkov 3B MS vs. BC Kladno 3B MS C
publikoval Administrator

03. 11. 2019 11 hod.
Žižkov 3B A vs. Billiard club Kladno 3B A
publikoval Administrator

03. 11. 2019 11 hod.
Prostějov 3B vs. Žižkov 3B B
publikoval Administrator

03. 11. 2019 11 hod.
Start Újezdeček vs. Žižkov B
publikoval Administrator

Rozpis soudcování
Profily hráčů
Nejnovější videa
Sponzoři
Vyhledávání
Anketa
Kde hrajete karambol Vy?
V závodní herně, Ve veřejné herně, V hospodě, Nikde