Přehled kategorií článků - zvolená kategorie: Turnaje pro pozvané - Počet záznamů v kategorii 39

Van Silfhout vítězí v Bohumíně



Publikoval Administrator 3.12. 2018 17:55:13


Ivo Gazdoš obhajuje v Ponětovicích vítězství



Publikoval Administrator 30.04. 2018 18:59:14


Armin Kahofer vítězí v Bohumíně



Publikoval Administrator 21.12. 2017 12:14:04


Ivo Gazdoš vítězí v Ponětovicích



Publikoval Administrator 25.04. 2017 11:52:21


Ivo Gazdoš ovládl Turnaj mistrů města Bohumína



Publikoval Administrator 9.12. 2016 21:03:35


Lausanne Billard Masters - 4. ročník



Publikoval Administrator 1.12. 2016 12:10:04


Ponětovický trojband - 1. ročník



Publikoval Administrator 13.04. 2016 16:46:25


Eddy Leppens poprvé vítězem v Zundertu



Publikoval Administrator 31.12. 2015 13:41:23


Vánoční turnaj v trojbandu ze Zundertu živě zdarma



Publikoval Administrator 28.12. 2015 14:08:44


Faus pošesté ovládl Turnaj mistrů města Bohumína



Publikoval Administrator 9.12. 2015 15:37:55


Jaspers vládl v Lausanne - Lausanne Billiard Masters 2015



Publikoval Administrator 22.11. 2015 18:54:22


Lausanne Billiard Masters 2015



Publikoval Administrator 19.11. 2015 10:52:26


Dong Koong Kang vítězem LG U-Plus Cup 3-Cushion Masters



Publikoval Administrator 12.11. 2015 21:18:02


LG U-Plus Cup 3-Cushion Masters - Seoul (KR)



Publikoval Administrator 9.11. 2015 11:19:11


Zanetti vítězem druhé edice LBM



Publikoval Administrator 23.11. 2014 23:38:26


Lausanne Billiard Masters 2014



Publikoval Administrator 20.11. 2014 11:42:18


Anag Billiard Cup



01. 10. 2012


ANAG BILLIARD CUP



04. 10. 2011



Twitter
RSS kanál Twitteru
Youtube
Petice kulečník na OH 2024
Následující zápasy
30. 3. 2019 14 hod.
Jablonec 3B vs. Žižkov 3B B

30. 3. 2019 13 hod.
Žižkov C vs. BC LakoPlast B

30. 3. 2019 11 hod.
BK Most C vs. Žižkov E

31. 3. 2019 13 hod.
Žižkov 3B A vs. AKK Brno 3B

Kalendář utkání
<<Březen 2019>>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Zápasy tohoto dne:

31. 03. 2019 10.hod - 14.kolo
BC LakoPlast A Žižkov B
31. 03. 2019 13.hod - 10.kolo
Žižkov A SK Petřín Plzeň
31. 03. 2019 13.hod - 14.kolo
Žižkov 3B A AKK Brno 3B

Zápasy tohoto dne:

30. 03. 2019 13.hod - 14.kolo
Žižkov C BC LakoPlast B
30. 03. 2019 14.hod - 14.kolo
Jablonec 3B Žižkov 3B B
30. 03. 2019 11.hod - 15.kolo
BK Most C Žižkov E

Zápasy tohoto dne:

02. 03. 2019 13.hod - 8.kolo
Loko Trutnov 6:12 Žižkov A
02. 03. 2019 11.hod - 12.kolo
Žižkov D 16:2 SK Petřín Plzeň B

Zápasy tohoto dne:

16. 03. 2019 13.hod - 9.kolo
Žižkov A 9:9 Start Újezdeček
16. 03. 2019 10.hod - 5.kolo
BC LakoPlast D 2:16 Žižkov E

Zápasy tohoto dne:

03. 03. 2019 10.hod - 12.kolo
BC LakoPlast A 10:8 Žižkov C
03. 03. 2019 13.hod - 12.kolo
Žižkov B 18:0 Start Újezdeček B

Zápasy tohoto dne:

17. 03. 2019 13.hod - 13.kolo
Žižkov C 4:14 Žižkov B
17. 03. 2019 13.hod - 13.kolo
Žižkov C 4:14 Žižkov B
17. 03. 2019 11.hod - 3.kolo
DIOSS Nýřany 14:4 Žižkov D

Zápasy tohoto dne:

20. 03. 2019 15.hod - 10.kolo
Žižkov C BK Most

Zápasy tohoto dne:

23. 03. 2019 13.hod - 13.kolo
TJ Sokol Plzeň B 14:4 Žižkov D
23. 03. 2019 11.hod - 16.kolo
Žižkov F 10:8 BC Ajeto Nový Bor B

Zápasy tohoto dne:

24. 03. 2019 11.hod - 11.kolo
Žižkov E 6:12 BC LakoPlast C

Zápasy tohoto dne:

09. 03. 2019 10.hod - 15.kolo
BC LakoPlast C 17:1 Žižkov F
09. 03. 2019 11.hod - 14.kolo
Žižkov E 10:8 DIOSS Nýřany B

Zápasy tohoto dne:

10. 03. 2019 13.hod - 9.kolo
Žižkov F 10:8 BC LakoPlast C
DNES
Kompletní kalendář
Komentáře k zápasům
24. 3. 2019 11 hod.
Žižkov E vs. BC LakoPlast C
publikoval Administrator

23. 3. 2019 13 hod.
TJ Sokol Plzeň B vs. Žižkov D
publikoval Administrator

23. 3. 2019 11 hod.
Žižkov F vs. BC Ajeto Nový Bor B
publikoval Martin Daněk

17. 3. 2019 13 hod.
Žižkov C vs. Žižkov B
publikoval Vlasta Kahoun

Rozpis soudcování
Profily hráčů
Nejnovější videa
Sponzoři
Vyhledávání
Anketa
Kde hrajete karambol Vy?
V závodní herně, Ve veřejné herně, V hospodě, Nikde
„Kdy se nudíme lépe než v kruhu rodiny?“ Oscar Wilde